Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Березоворудська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21049565) був реорганізований і увійшов до складу Пирятинської громади

Крячківка

Село  Крячківка знаходиться на правому березі річки Перевід, вище за течією на відстані 3,5 км розташоване село Березова Рудка, нижче за течією на відстані 6 км розташоване село  Сасинівка, на протилежному березі - село Червоне. Навколо села та уздовж русла річки проведено багато іригаційних каналів.

В селі є співочий хор «Древо» (Крячківське. Не плутати з київським "Древом"), який співав в м/ф «Жив-був пес». Брав участь у багатьох українських та міжнародних фестивалях, гастролював по Росії, Польщі, Німеччині.

З 2015 року проходить міжнародний фестиваль «Древо роду кобзарського». На садибі бандуриста Юрка Фединського діє майстерня музичних інструментів.

У зводі пам'яток Пирятинського району записані наступі об'єкти:

• Поселення, рання залізна доба (археол.)
  • Курган І (археол.)
  • Курган II (археол.)
  • Курган III «Лисакова могила» (археол.)
  • Курган IV «Товста (Тараканова) могила», рання залізна доба (археол.)
  • Братська могила радянських воїнів 1941, пам'ятний знак полеглим землякам (1956) (іст.)
  • Маєток родини Липських (іст.)
  • Могила Липського Олександра Лукича, професора медицини (іст.)
  • Могила радянського воїна (1941) (іст.)
  • Пам'ятна дошка на честь Вовка Федора Кіндратовича (2008) (іст.)
  • Пам'ятний знак жертвам Голодомору 1932 - 1933 рр. (іст.)
  • Пам'ятник Пешкову Олексію Максимовичу (Максиму Горькому) (1967) (іст.)

Вовк Федір Кіндратович — визначний український антропологетнограф  і археолог.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування